Zahvale

Dragi prijatelji, poštovana planinarska društva, dragi suradnici,

sadržaj ovog portala bogatiji je i informativniji zahvaljujući Vašim brojnim fotografijama eksterijera i interjera planinarskih objekata (domova, kuća i skloništa diljem Lijepe naše), kontrolnih točaka HPO kao i Vašim gpx tragovima planinarskih putova koje ste nam ustupili. Vrlo su nam vrijedni ažurirani podaci o objektima kao i mišljenje i prijedlozi o izgledu i sadržaju portala.

Zbog toga Vam od srca zahvaljujemo, zdravi i veseli bili!


Alan Čaplar, Zagreb (091 51 41 740, promidzba@hps.hr, alan@urednik.hr) Hrvatski planinarski savez, Zagreb
Božidar Krznarić, Zagreb (098 439 711, dado.krznaric@gmail.com) PD Šumar, Zagreb , PD Vrbovec, Vrbovec
Branko Meštrić, Zagreb (098 480 000, branko.mestric@sumari.hr) PD Šumar, Zagreb
Ivan Lovrek, Zagreb (099 230 3466, ivan.lovrek@zg.t-com.hr) PD Šumar, Zagreb
Dražen Lovreček, Jastrebarsko (098 356 386, drazen.lovrecek@gmail.com) HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko
Igor Plantaš, Jastrebarsko (tel., hpd.jastrebarsko@gmail.com) HPD Jastrebarsko, Jastrebarsko
Renato Rac, Koprivnica (098 643 542, reneac04@gmail.com) HPD Bilo, Koprivnica
Jerolim Vulić, Zadar (098 18 27 731, jerolimv@gmail.com) PD Tulove grede, Zadar
Renata Samardžija, M. Lošinj (tel. ... ) PK Osorčica, Mali Lošinj
Lidija Donadić, Zagreb (098 941 9319, lidija.donadic@gmail.com) PD Šumar, Zagreb
Željko Arnautović, Vis (098 98 03 330, kontakt@hpd-hum.hr) HPD Hum, Vis
Ivica Kodžoman, Sinj (098 439 150) PD Svilaja, Sinj
Jasna i Damir Medak, Zagreb (091 463 9227, damir.medak@geof.hr)  
Brankica Cigrovski-Detelić, Zagreb (098 934 4231, bcigrov@geof.hr) HPD Kapela, Zagreb
Valentina Pavliša, Samobor (tel., vlalent.p@gmail.com) PK Scout, Samobor
Željko Vinković, Bjelovar (098 449 989, zeljko.vinkovic1@bj.t-com.hr) HPD Bilogora, Bjelovar
Ivana i Karlo, Čakovec (099 19 73 984, karlo.cosi@gmail.com)  
Zdravko Bartolić, Sesvete (099 27 80 040, zdravko.bartolic1@zg.t-com.hr) HPD Lipa, Sesvete
Ivan Borovečki, Ivanec (ivan.borovecki@gmail.com) HPD Ivančica, Ivanec
Bruno Rukljač, Zagreb (bruno.rukljac@ddservis.hr) HPD Zagreb-Matica, Zagreb
Frane Medak, Komin (frane_medak@yahoo.com) HPD Grabovica, Ploče
Ivan Golob, Dražice, Rijeka (drifter.dnevnik@gmail.com) PD Obruč, Dražice
Marko Majić, Zaprešić (marko.majic3@zg.ht.hr) HPD Zaprešić, Zaprešić
Krešimir Čandrlić, Osijek (kreso@lege-artis.hr) HPD Bršljan-Jankovac, Osijek
Zvonimir Molan, Samobor (zvonimir.molan@gmail.com) HPD Japetić, Samobor
Vedran i Marija, Osijek (phidrho@gmail.com) HPD Bršljan-Jankovac, Osijek
Milivoj Filipović, Opatija (milivoj.filipovic@gmail.com) PD Opatija, Opatija
Davor Rogina, Pregrada (davor.rogina@kr.ht.hr) HPD Kunagora, Pregrada
Mario Ripli, Virovitica (marioripli1978@gmail.com) HPD Papuk, Virovitica
Darko Grundler, Kutina (darko.grundler@gmail.com) HPD Jelengrad, Kutina
Ivica Bajsić, Ivanec (ibajsic@gmail.com) PK Ivanec, Ivanec